Наші цінності

Що ж відрізняє «Волконський» від інших кафе і пекарень?
Наше кредо - дарувати людям радість через звичні речі.
Стефані і Олександр Гарез, які приїхали в Росію в далекі 90-ті роки, дивувалися, чому, в багатою культурою країні немає такого хліба і випічки, до якої кожен француз звик з дитинства, чому люди купують хліб на кілька днів? Перша пекарня «Волконський» відкривалася з метою – принести щось нове в культуру. І ми з радістю відзначаємо, що сьогодні для багатьох стало звичним: зайти по дорозі на роботу за свіжообсмаженою кавою, купити в пекарні по сусідству тільки що спечений багет до сніданку, піти в гості з витонченим авторським тортом, подякувати комусь за послугу коробочкою натурального зефіру ручної роботи ... ..Стиль життя змінюється, і нас це радує!
Друга цінність, «Волконський»
- це команда професіоналів на чолі
з фахівцями із Франції.

Давайте познайомимося
Лоран Бурс'є
Eксперт з якості в «Волконському». Уже в 17 років пан Бурс'є отримав свою першу нагороду - медаль в номінації «Кращий кондитер». Потім були і золота медаль «Кращий кондитер Бретані і Луари», і Золотий кубок гурманства, і Кубок Франції «Кращий кондитер» і Міжнародний Білий ковпак кращого кондитера.
Фабрис Рено
Шеф-пекар.
Пан Рено - потомствений пекар. Він почав своє навчання в 15 років, працював в пекарнях на всій території Франції, набираючись досвіду. У Росії Фабрис вже 7 років, він майстер своєї справи і з задоволенням ділиться досвідом з російськими пекарями.
Надiя Стрiлець
Бренд-шеф «Волконського»,
займається розробкою страв для ресторанів « Волконський».

Кращі інгредієнти -
третя цінність.
«Ми використовуємо тільки найкращі інгредієнти» - занадто банальна фраза. При виборі продуктів в «Волконському» покладаються тільки на одну істину - ми не задоволені хорошим, ми шукаємо краще.

Ще пару років тому для виробництва використовували виключно французьке борошно з млина поблизу міста Жьен
(і використовуємо зараз). Але!

Ми впевнені, що наше місцеве борошно не поступається французькому. Ми поставили собі за мету - знайти кращих місцевих виробників борошна. І знайшли! Ми пишаємося тим, що більше половини хліба і випічки робиться з борошна з наших земель.

Ручна праця - ще одна цінність кафе-пекарень «Волконський».
«Волконський» - це технологічна компанія, але це стосується тільки тих процесів, в яких необхідна бездушна автоматизація (на замішування тіста руками йде 4 години, міксер робить це за 15 хвилин - тут ми повністю йому довіряємо).
Ми пишаємося тим, що використовуємо ручну працю практично на кожному етапі виробництва - змішуємо інгредієнти, обминаємо тісто, формуємо хліб і робимо надрізи, закручуємо круасани і равлики, наповнюємо еклери кремом, вмочаємо апельсини в шоколад ..
Цю роботу ми ніколи не віддамо машинам, тому що обожнюємо свою справу,
адже найголовніша наша цінність - любити і поважати те, що ми робимо.